China PPG / seri Prodhuesi TDI dhe Furnizuesi | INOV

PPG / seri TDI

Përshkrim i shkurtër:

Është përdorur për shufra make, rrota piperi, rollers, nënshkrimin unaza, pllaka sitë etj

Karakteristike: Good rezistenca konsumuarit, rezistenca e ujit, prova embrion, veti të shkëlqyera mekanike, ngjyra mund të rregullohet duke shtuar pigment.


Detail Product

Product Tags

PPG / seri TDI

PËRSHKRIM

Është përdorur për shufra make, rrota piperi, rollers, nënshkrimin unaza, pllaka sitë etj

Karakteristike: Good rezistenca konsumuarit, rezistenca e ujit, prova embrion, veti të shkëlqyera mekanike, ngjyra mund të rregullohet duke shtuar pigment.

SPECIFIKIM

lloj

D1155

D1160

D1230

D1250

D1262

NCO përmbajtje (%)

5.5 ± 0.2

6.0 ± 0.2

3.0 ± 0.1

5.0 ± 0.2

6.2 ± 0.2

MOCA / g (100g prepolimet)

16.0

17.5

8.6

14.5

18

Gel Koha (min)

9

6

9

3.5

3

Fortësi (Shore A)

89 ± 2

92 ± 2

70 ± 2

90 ± 2

94 ± 2

kontrollit automatik

Prodhimi është i kontrolluar nga sistemi DCS, dhe paketim me makinë automatike mbushje. Paketa është 200 kg / DRUM Or 20kg / DRUM.


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne