China Inov Polyurethane High Resilience Foam Products for The Production of Mattresses and Sofas Manufacturer and Supplier | INOV

Inov Polyurethane High Resilience Foam Products for The Production of Mattresses and Sofas

Përshkrim i shkurtër:

DHR-1001A / 1001B, të dizajnuara me të ftohtë shërimin teknologji shkumës, I përket eko-miqësore shkumë poliuretani. Ai është i përshtatshëm për temperaturën e myk në mes 40-45 ℃ dhe ka gamë të shkëlqyer mekanike dhe të gjerë të performancës ngurtësinë.


Detail Product

Product Tags

Dyshek dhe Sofa Foam Sistemit

APLIKIMET

Ajo është përdorur gjerësisht për dyshek, divan, mobilje, etj.

C HARACTERISTICS

DHR-1001A / 1001B, të dizajnuara me të ftohtë shërimin teknologji shkumës, I përket eko-miqësore shkumë poliuretani. Ai është i përshtatshëm për temperaturën e myk në mes 40-45 ℃ dhe ka gamë të shkëlqyer mekanike dhe të gjerë të performancës ngurtësinë.

specificatio N

artikull

DHR-1001A / 1001B

Raporti (Polyol / ISO)

100 / 65-100 / 75

FRD kg / m3

35-40

Dendësia e përgjithshme kg / m3

45-50

25% ILD N / 314cm2

200-350

65% ILD N / 314cm2

800-1200

kontrollit automatik

Prodhimi është i kontrolluar nga sistemet DCS, dhe paketim me makinë automatike mbushje.

Furnizuesit materiale të papërpunuara

BASF, Covestro, Wanhua ...


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne